درباره مترول 

مترول در سال ١٣٨٩ در زمینه صنعت آلومینیوم و الکترونیک تاسیس گردید و با توجه به نیاز روز افزون جامعه به بخش اتوماسیون ، شروع به تولید و عرضه و پخش انواع درب های اتوماتیك ( کرکره آلومینیومی ) و مقاطع اختصاصی آلومینیومی درب اتوماتیک نمود و در سرتاسر ایران عزیز پخش کرد. سپس شرکت در برنامه توسعه در سال ١٣٩٢ شروع به تولید انواع برد كركره و برد دوربین نمود.
در سال ١٣٩۵ پس از بررسی های فراوان شرکت مترول زمینه کار خود را جهت به روز شدن و همگام با صنعت روز جهان تغییر داد و پا به عرصه تولید پادری و ترمز پله آلومینیومی وگردگیر های ورودی کرد. در همین راستا در اواخر سال 1395 برای اولین بار در خاورمیانه ، دستگاه وكیوم كفش را اختراع و به ثبت رساند.
در سال 1396 شرکت با توجه نیاز مبرم جامعه به امنیت ، شروع به واردات ویندو فیلم امنیتی از کشورهای آلمان و کره کرد.
همچنین در همین سال با توجه به احاطه متخصصان و پرسنل این شرکت در زمینه آلومینیوم ، مترول اقدام به خرید جدیدترین دستگاه های مونتاژ در و پنجره آلومینیومی و UPVC نمود ، که در این زمینه فقط کیفیت را سرلوحه خود قرار داد.
مترول تنها شركتی است كه گواهی ایزو ٩٠٠١ و گواهی ایجاد فرایند نانو سیل در آلومینیوم را دریافت كرده است و با افتخار می توانیم بگوییم طی مدت کوتاهی پروژه های بزرگی را قرارداد و تولید و تحویل نموده است.
اندیشیدن به آینده نزدیک ، با اعتماد شماست
 

برای دانلود کاتالوگ کلید کنید