گروه پادری های آلومینیومی 3 سانتی


جدیدترین و به روز ترین متد روز دنیا برای بهداشت کف فضای داخلی مکان های عمومی ، پادری آلومینیومی ( گردگیر ورودی آلومینیومی ) می باشد. در این روش پادری ها آلومینیومی با کارپت مت مخصوص داخل نوار های آلومینیومی آنودایز شده قرار میگیرند (آنودایز سیل شده باشد بهتر است. ) وبرخورد کفی کفش با برس کارپت مت ، اقدام به جدا کردن گرد و خاک از کفش میکنند و گرد و خاک و گل لای را داخل فضای پادری آلومینیومی ( در روی لاستیک اتصال ) مدفون میکند که با شستشو یا جارو ( جارو برقی صنعتی بهتر است. ) ما بین آنرا تمیز میکنندکه این باعث میشود تا حدود 80 درصد گرد و خاک و آشغال های خارج از محیط ، توسط پادری های آلومینیومی گرفته شود.
این نوع پادری آلومینیومی بیشتر برای مکانهای پر تردد که جای ورودی را از قبل پیش بینی و تعبیه نموده باشند. ارتفاع این نوع پادری آلومینیومی ، 2 سانتیمتر و عرض ٣ سانتی متر است که با آنودایز نقره ای سیل شده تولید می گردد. مطلوبیت این پادری های آلومینیومی این است که بخواهند با جارو زیر آن را تمیز کنند ولی کارایی پادری های آلومینیومی 6 سانتیمتری را ندارد.

پادری آلومینیومی 3 سانتیپادری های آلومینیومی 3 سانتی به 2 گروه MG01 وMG02 سفارشی عرضه میگردد ؛که به مشخصات فنی زیر می باشد :

پادری آلومینیومی 3 سانتی

تفاوت پادری های آلومینیومی مترول ( گردگیر آلومینیومی ورودی )

1. تنها شرکتی که محصولات پادری آلومینیومی آن ، قابل رقابت با محصولات مشابه اروپایی
2. استفاده از آلومینیوم درجه یک بیلت (دو بال دوبی یا ایرالکو )
3. تنها شرکت استفاده کننده از کارپت مت مخصوص گرد و خاک به جای موکت در ایران
4. تنها شرکت استفاده کننده از آنودایز سیل شده ، که در آن یک لایه نانو با برق روی آنودایز که ایجاد میکنند که باعث میشود چربی و میکروب و کثیفی داخل پروفیل های آلومینیومی ، گردگیر های آلومینیومی مترول نفوذ نکند.
5. از NBR بجای لاستیک هایی


پادری آلومینیومی 6 سانتی
پادری آلومینیومی 6 سانتی
پادری آلومینیومی 6 سانتی