گروه پادری های آلومینیومی 6 سانتی


جدیدترین و به روز ترین متد روز دنیا برای بهداشت کف فضای داخلی مکان های عمومی ، پادری آلومینیومی ( گردگیر ورودی آلومینیومی ) می باشد. در این روش پادری ها آلومینیومی با کارپت مت مخصوص داخل نوار های آلومینیومی آنودایز شده قرار میگیرند (آنودایز سیل شده باشد بهتر است. ) وبرخورد کفی کفش با برس کارپت مت ، اقدام به جدا کردن گرد و خاک از کفش میکنند و گرد و خاک و گل لای را داخل فضای پادری آلومینیومی ( در روی لاستیک اتصال ) مدفون میکند که با شستشو یا جارو ( جارو برقی صنعتی بهتر است.) ما بین آن را تمیز میکنندکه این باعث میشود تا حدود 80 درصد گرد و خاک و آشغال های خارج از محیط ، توسط پادری های آلومینیومی گرفته شود.

این نوع پادری ها آلومینیومی جدیدترین طراحی شرکت مترول بوده که با به روزترین طراحی های دنیا در این صنعت مطابقت مینماید بطوریکه در کشورهای آلمان و انگلستان و آمریکا بیشتر از این نوع گردگیرهای ورودی آلومینیومی استفاده میکنند.
ارتفاع این نوع پادری های آلومینیومی ، 13 میلیمتر ( به اندازه ضخامت سرامیک ) ، عرض آن 6 سانتی متر است که با آنودایز نقره ای سیل شده تولید میگردد که معمولا برای نصب روی کار بسیار عالی میباشد (روی کف تمام شده) و مواقعی که محدودیت ارتفاع داریم می توان آن را داخل چاله نیز نصب کرد ( عمق چاله حدود 13 میلیمتر معادل یک سرامیک می باشد) .

پادری آلومینیومی 6 سانتی


پادری های آلومینیومی 6 سانتی به سه گروه MG03 و MG04 وMG04 سفارشی می باشد که مشخصات فنی آن به شرح زیر می باشد :

مشخصات پادری الومینیومی


پادری های آلومینیومی

تفاوت پادری های آلومینیومی مترول ( گردگیر آلومینیومی ورودی )


1. تنها شرکتی که محصولات پادری آلومینیومی آن ، قابل رقابت با محصولات مشابه اروپایی
2. استفاده از آلومینیوم درجه یک بیلت (دو بال دوبی یا ایرالکو )
3. تنها شرکت استفاده کننده از کارپت مت مخصوص گرد و خاک به جای موکت در ایران
4. تنها شرکت استفاده کننده از آنودایز سیل شده ، که در آن یک لایه نانو با برق روی آنودایز که ایجاد میکنند که باعث میشود چربی و میکروب و کثیفی داخل پروفیل های آلومینیومی ، گردگیر های آلومینیومی مترول نفوذ نکند.
5. استفاده از NBR بجای لاستیک ضایعاتیپادری آلومینیومی 6 سانتی
پادری آلومینیومی 6 سانتی
پادری آلومینیومی 6 سانتی